Оскільки проєкт "Ліхтар" є абсолютно благодійним, то само собою, грошей він не приносить. Реклами тут теж немає, доступ - безкоштовний, а весь контент має дозвіл від власників на публікацію. Але оплачувати хостинг та домен все одно потрібно, та й знаходити і виставляти літературу - часозатратна справа... Тож попрошу у Вас мотивації для існування проєкту у вигляді кількох гривень. Це абсолютно добровільно) Карта ПриватБанку - 5168 7451 0156 5494

Дякую за те, що Ви з нами!
Розробник "Ліхтаря" Віталій Репета

Хазяїн. Комедія в IV діях

Іван Карпенко-Карий


Ця чудова п'єса, написана сто двадцять років тому - про такого собі баригу й афериста, в серці якого не залишилося місця не для чого окрім статків. Сам Карпенко-Карий казав, що це - зла сатира на людську любов до стяжання без жодної іншої мети. Завдяки таланту автора, його тонкому вмінню передавати характери персонажів, п'єса вийшла напрочуд атмосферною.

Особливу вдячність хочеться висловити Роману Клочку за його віддану та безкорисну працю в озвученні творів класиків української та світової літератури (включаючи і сю п'єсу) спеціально для "Ліхтаря".

 

Слухати 'Хазяїн. Комедія в IV діях'

Поділіться книгою в соцмережах!