Оскільки проєкт "Ліхтар" є абсолютно благодійним, то само собою, грошей він не приносить. Реклами тут теж немає, доступ - безкоштовний, а весь контент має дозвіл від власників на публікацію. Але оплачувати хостинг та домен все одно потрібно, та й знаходити і виставляти літературу - часозатратна справа... Тож попрошу у Вас мотивації для існування проєкту у вигляді кількох гривень. Це абсолютно добровільно) Карта ПриватБанку - 5168 7451 0156 5494

Дякую за те, що Ви з нами!
Розробник "Ліхтаря" Віталій Репета

Казка про Добре Серце

Автор проекту: Наталія Писаренко


Проект iнiцiйовано Благодiйним Фондом "Серце Дитини", що опiкується дiтьми, якi приходять у цей свiт iз вадами серця. Реалiзовано за участi вiдомих українських акторiв i спiвакiв. Це перша в Українi казка такого формату.

Це розповідь про маленького хлопчика з хворим серцем, якому допомогають одужати казкові герої. Три казки Г.-Х. Андерсона об’єднані в одну спільним сюжетом. Оповідь казкаря, жваві діалоги героїв, ліричні та динамічні пісні: загальний час звучання 2.5 години.

Диск комплектується книжечкою із текстами 28 пісень, щоб діти могли наспівувати іх разом із казковими героями. До диску також додається авторська розмальовка, де можна побачити персонажів і підібрати до їх образів улюблені кольори.

Більшу частину накладу дисків із записом казки буде подаровано сиротинцям, лікарням та інтернатам. Решту буде реалізовано БФ "Серце Дитини" серед небайдужих українців. Ми запрошуємо і Вас доєднатися до цього благодійного проекту.

Автор ідеї казки, текстів і віршів – Наталя Писаренко.
Композитор – Юрій Саєнко, заслужений діяч мистецтв України.
Режисер аудіоверсії – Андрій Сніцарчук, заслужений артист України.
Звукорежисер – Тарас Терлецький.
Художник-дизайнер – Ольга Пасхалова.

Актори:
Олександра Бонковська, Артур Галас, Ігор Гулюк, Дмитро Каршневич, Віталій Козловський, Василь Коржук, Олена Крилова, Марта Кулай, Оксана Муха, Ярослав Нудик, Анна Писаренко, Наталія Поліщук, Олег Пригода, Ярослава Притула, Андрій Сніцарчук, Мирослава Солук, Альбіна Сотникова, Роксоляна Терлецька, Олесь Федорченко, Мар’яна Фехтель, Наталія Фехтель, Леся Шкап’як, Януш Юхницький, вокальний октет “Орфей”, кавер-гурт “Роги”.
Тиражування дисків: ПП “Росток-Рекордс”.

Детальніше про проект можна дізнатися на сайті dobreserce.in.ua

Слухати 'Казка про Добре Серце'

Поділіться книгою в соцмережах!