Оскільки проєкт "Ліхтар" є абсолютно благодійним, то само собою, грошей він не приносить. Реклами тут теж немає, доступ - безкоштовний, а весь контент має дозвіл від власників на публікацію. Але оплачувати хостинг та домен все одно потрібно, та й знаходити і виставляти літературу - часозатратна справа... Тож попрошу у Вас мотивації для існування проєкту у вигляді кількох гривень. Це абсолютно добровільно) Карта ПриватБанку - 5168 7451 0156 5494

Дякую за те, що Ви з нами!
Розробник "Ліхтаря" Віталій Репета

Андрійко та Шахове королівство

Наталія Писаренко


Для різноманітності описом до цієї казочки слугуватимуть слова авторки:

Це так чудово, коли ми, дорослі, можемо допомогти Святому Миколаю і подарувати дітям казку!
Тож, друзі, ділюся з вами великою радістю - цього року разом із Андрієм Сніцарчуком і Тарасом Терлецьким нам вдруге вдалося стати помічниками Святого Миколая!
Ми записали нову дитячу аудіо виставу «Андрійко і шахове королівство», яка завдячуючи Віталію Репеті вже розміщена для вільного прослуховування в онлайн-бібліотеці для людей із вадами зору «Ліхтар»!
Наша тепла казка запрошує дітей разом із непосидючим Андрійком у цікаву мандрівку до шахового королівства, де познайомить маленьких слухачів із його мешканцями, порядками та правилами. Повірте, це буде весела і захоплююча мандрівка!
І ми дуже втішені, що усі дітки, які потім захочуть навчитися грати у шахи у реальному житті (а ми просто упевнені у цьому), матимуть таку можливість.
Якщо йдеться про діток із вадами зору, то їх чекатимуть у Львові такі чудові тренери як Олександр Хрепунов (ДЮСШ «Галичина» на базі спеціалізованої школи- інтернату незрячих і слабозорих N 100 по вул. І. Франка, 119), його учитель Лисенко Євген Іванович та інші.
А решту діток, від самих наймолодших, з нетерпінням чекає у «Шаховій майстерні» (вул. Вигін, 3) дитячий тренер з багаторічним досвідом Ірина Бібо, з якою ми мріємо надрукувати справжню розвиваючу книгу, де до казки доєднаються цікаві шахові завдання, які вона розробляє.
Над книгою також працює талановита художниця Оля Пасхалова, яка змальовує казкові пригоди Андрійка у шаховому королівстві на папері.
Також ми мріємо, що разом із людиною серця Оксаною Потимко, нам вдасться надрукувати казку шрифтом Брайля, доповнити її шаховими завданнями і подарувати діткам із вадами зору!
І нехай це все поки що мрії, та ми всім серцем віримо у них!
Тож нехай дива трапляються у нашому житті!
Добра усім, світла і казкового настрою!

Наталія Писаренко

Слухати 'Андрійко та Шахове королівство'

Поділіться книгою в соцмережах!